Úvod   >  Kariéra  >  Servisní technik
Servisní technik

Náplň práce:
pravidelná docházka na servisní prohlídky zejména do obchodních center, drobná údržba stavební části obchodních interiérů (osvětlení, dr.opravy vodovodní instalace, odpadů, oprava maleb, oprava nábytku apod.),
drobná administrativa.
Spolupráce a komunikace s kolegy uvnitř společnosti.

Požadujeme:

  • min. vyučení
  • vyhláška 50/78 Sb. výhodou
  • dobré komunikační schopnosti
  • příjemné a reprezentativní vystupování
  • časová flexibilita
  • samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost
  • trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • jistota jedné z největších společností ve svém oboru prosperující na trhu již od roku 1994
  • mladý pracovní kolektiv
  • motivační finanční ohodnocení
  • celoroční vytížení
  • práci v perspektivní, dynamicky se rozvíjející společnosti
  • profesní růst
  • služební vůz

Staňte se členem InService týmu

Zaujala Vás naše nabídka? Pokud ano, tak neváhejte a využijte tento kontaktní formulář.
Jméno:* Příjmení:*
Kdy mohu nastoupit:* Min. hrubý měs. příjem:*
Email:* Telefon:*
Připojit životopis:*
Pro ověření prosím přepište do pole znaky z obrázku vpravo:
Kód:* captcha
Naše pobočky na území Česka a Slovenska

Pokrýváme celé území České a Slovenské republiky

  • Praha
  • Plzeň
  • České Budějovice
  • Brno
  • Ostrava
  • Bratislava
  • Košice
Partnerství... přináší výhody

Partnerství s InService přináší mnoho výhod

  • Havarijní služba dostupná 24 hodin denně
  • Prodloužení životnosti jednotlivých zařízení díky pravidelné údržbě